Logo: Gorzów

Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego
ul. Sikorskiego 3-4
66-400 Gorzów Wielkopolski
tel. +48 95 735 55 00

Logo: BIP
...
Wiosna_ptaki_park_Roz - DA - 16
slider kobiety ok
voovoo_03.2019
multikulti_01.04.2019
MROZ_mos - 12.04
ZIT
Footsteps-slider
Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Informacje

Narzędzia i usługiKalendarz imprez

Aktualności

„Women’s power” w Gorzowie

Radosne, pełne energii, entuzjazmu i radości takie panie przyszły na „Spotkania Kobiet Autentycznych” organizowane wspólnie przez Urząd Miasta i firmę Silcare do Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gorzowie. 
 
To była pierwsza edycja imprezy, ale już wiadomo, że będą kolejne. – Tę wyjątkową, kobiecą energię należy wydobywać i z niej korzystać – podsumowały organizatorki spotkania, wskazując na gorzowianki.
Natalia
 
Celem „Spotkań Kobiet Autentycznych” było zaprezentowanie potencjału gorzowianek, ich pomysłowości, zaradności, siły i odwagi w realizacji swoich marzeń i celów. Dlatego w roli prelegentek i wystawców podczas wydarzenia pokazały się m.in. fotograf, ekspertki ds. wizażu i urody, kosmetolożki, pisarki oraz wiele innych. Wśród nich ambasadorka kampanii GORZÓW #Stąd Jestem Natalia Ślizowska. Opowiedziała o swojej drodze do sukcesu, codziennej walce z przeciwnościami losu i dalszych planach. Na koniec zaprezentowała stroje, m.in. ze swojej ostatniej kolekcji „Last Lovers”, wywołując ogromne aplauz wśród zgormadzonych w WiMBP pań.
 
Szklarz
Prelekcją główną był wykład motywacyjny Adriany Szklarz, gorzowianki, która żyje z przeszczepionym, męskim sercem. Kilka lat walczyła o zdrowie, a dziś promuję ideę transplantologii, a przy okazji przekonuje, że warto walczyć o swoje życie i swoje marzenia. 
 
W ramach spotkania przygotowanych było kilkanaście wykładów i pokazów. W sumie przez cały dzień, ponad 6 godzin, w „Spotkaniach Kobiet Autentycznych” w WiMBP wzięło udział ponad 400 gorzowianek.
 
 
Marta Liberkowska
Wydział Promocji i Informacji
 
Fot. Marta Liberkowska
 
Spotkania
Spotkania
 
 
 

 

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją