Logo: Gorzów

Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego
ul. Sikorskiego 3-4
66-400 Gorzów Wielkopolski
tel. +48 95 735 55 00

Logo: BIP
...
Wiosna_ptaki_park_Roz - DA - 16
slider kobiety ok
voovoo_03.2019
multikulti_01.04.2019
MROZ_mos - 12.04
ZIT
Footsteps-slider
Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Informacje

Narzędzia i usługiKalendarz imprez

Aktualności

Rozbudowa „dwudziestki”

W Szkole Podstawowej nr 20 zostanie wybudowany, od strony ulicy Sucharskiego, nowy budynek. Będą się w nim uczyć najmłodsi; przewidziano w nim 12 oddziałów (po 25 dzieci każdy z nich) dla 300 uczniów nauczania początkowego (klasy I-III).
 
Oferty firm budowlanych są przyjmowane do 25 kwietnia.
 
 
Prace mają rozpocząć się już w czerwcu br.; wszystko ma być zakończone 11 miesięcy od podpisania umowy, a inwestor musi tak prowadzić swoje prace, aby jak najmniej kolidowały z funkcjonowaniem szkoły.
 
Wraz z nowym budynkiem zaprojektowano nowe obiekty sportowe na powierzchni ponad 1,7 tys. m kwadr., nowe place rekreacyjne, zieleń, drogi oraz chodniki na powierzchni prawie 5,9 tys. m kwadr.
 
Projekt przewiduje także oświetlenie awaryjne, sieć komputerową i system monitoringu oraz wyposażenie wszystkich nowych pomieszczeń.
 
Dzięki rozbudowie szkoła będzie bardziej dostępna dla niepełnosprawnych; projekt przewiduje, iż w łączniku do nowego skrzydła znajdą się podjazdy i winda.
 
Projekt rozbudowy (w załaczniku prezentacja) wykonała pracownia architektoniczna PORTAL-PP ze Szczecina za 205,4 tys. zł.
 
Barbara Pawlenia
Wydział Edukacji
Dariusz Wieczorek
Wydział Promocji i Informacji
 
Fot. Portal-PP

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Załączniki