Logo: Gorzów

Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego
ul. Sikorskiego 3-4
66-400 Gorzów Wielkopolski
tel. +48 95 735 55 00

Logo: BIP
Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Informacje

Narzędzia i usługiKalendarz imprez

Aktualności

GORZÓW #Stąd Jestem - zaczynamy

Rozpoczynamy kampanię GORZÓW #Stąd Jestem. Na początek, weźmie w niej udział 16 wyjątkowych, niepowtarzalnych osób, których łączy … Gorzów, nasz Gorzów. Wszyscy są z naszego miasta - osiągają sukcesy i realizują marzenia, ale nigdy nie zapominają, że „stąd jestem”…
 
- Takiej kampanii jeszcze w Gorzowie nie było; po raz pierwszy korzystamy z potencjału mieszkańców, by promować miasto, bo to oni są najmocniejszą stroną i największym kapitałem miasta – podkreślił prezydent miasta Jacek Wójcicki. - Chcemy pokazać, że stąd, z Gorzowa właśnie, pochodzą ludzie odważni, otwarci na świat, którzy dążą do realizacji swoich marzeń i je spełniają – dodał.
 
Spot wideo kampanii GORZÓW #Stąd Jestem można zobaczyć tutaj.

Nasi ambasadorowie

Do współpracy zaprosiliśmy gorzowian, znanych ze szklanego ekranu, ze sceny, stadionu, z radia. Pierwszymi ambasadorami miasta będą znani muzycy, aktorzy, sportowcy i inni – wszyscy stąd! Stąd pochodzący lub z miastem od dłuższego czasu związani. Wizerunku do kampanii udzielili pro bono, wyłącznie w oparciu o swoje przywiązanie do miasta oraz emocje z nim związane. W gronie ambasadorów miasta są:
 
kocikMałgorzata Kocik - aktorka
Natalia Ślizowska – projektantka mody
Edward i Manuel Dębiccy – artyści cygańscy 
Dawid Kwiatkowski – piosenkarz
Michał Kwiatkowski – muzyk
Krzysztof „Jankes” Jankowski – dziennikarz muzyczny
Adam Bałdych – muzyk
Przemysław Raminiak - muzyk
Stanisław Chomski – trener KS Stal Gorzów
Bartosz Zmarzlik – zawodnik KS Stal Gorzów
Bogusław Dziekański – manager Jazz Clubu pod Filarami
Cezary Żołyński – aktor, reżyser
Dawid Szkudlarek – top chef
Paweł Salamon – szef kuchni
Łukasz Konik – masterchef
 
Ambasadorowie udzielili swojego wizerunku, my natomiast będziemy ich wpierać, angażując do udziału w wydarzeniach rozrywkowo-kulturalnych na terenie miasta oraz informować o ich działalności, sukcesach, zdobywanych nagrodach. 
 
Wybór osób ambasadorów jest nieprzypadkowy; korzystamy z wizerunku osób rozpoznawalnych, ale w przyszłości do udziału w kampanii zaprosimy i innych mieszkańców Gorzowa, bo to oni są najlepszymi przedstawicielami miasta.  
 
Bilbordy, murale, spektakle 
 
Muralowe serca w centrum miasta, akcja „Zakochani w Gorzowie” to tylko początek, zaplanowanych w ramach kampanii GORZÓW #Stąd Jestem, działań. W kwietniu na 20. bilbordach w całym Gorzowie pojawią się wizerunki naszych ambasadorów. W planie jest również namalowanie kilku kolejnych murali w miejskiej przestrzeni. 
 
bilbord
 
Natomiast w drugiej połowie roku jest planowana, we współpracy z Teatrem im. Juliusza Osterwy, premiera przedstawienia teatralnego z „Nosorożcem Gorzowskim” w roli głównej.  Ponadto zaprosimy mieszkańców na wydarzenia z udziałem naszych ambasadorów, tj. koncerty, recitale, eventy, itp. 
 
#Jesteśmy stąd – gorzowianie najlepszymi ambasadorami miasta.
 
Grono ambasadorów kampanii będzie się powiększać! Bo potencjał w mieszkańcach Gorzowa jest ogromny. Za każdym stoi jakaś historia i będziemy je pokazywać.
 
Celem kampanii GORZÓW #Stąd Jestem jest przekonanie „nieprzekonanych”, że Gorzów to miasto wyjątkowe: dobre do życia, świetne do pracy, jeszcze lepsze do startu zawodowego, realizacji pasji i prywatnych celów. Stąd, z Gorzowa pochodzą ludzie, którym się udało, którzy nie boją się realizować marzeń i osiągać celów. 
 
Czekamy na mieszkańców, czekamy na ich historię i doświadczenia.
 
Kampanię GORZÓW #Stąd Jestem rozpoczeliśmy konferencją w Jazz Clubie "Pod Filarami". Galerię zdjęć z uroczystości można oglądać tutaj.
 
 
Marta Liberkowska 
Wydział Promocji i Informacji 
 
Fot. Daniel Adamski
 
Stad_Jestem - jaaz club - DA - 43
Stad_Jestem - jaaz club - DA - 46
Stad_Jestem - jaaz club - DA - 71
Stad_Jestem - jaaz club - DA - 47
bilbord
Stad_Jestem - jaaz club - DA - 59
slizowska_1
Bilbord - Dębiccy
Stad_Jestem - jaaz club - DA - 64
bilbord zolynski
Stad_Jestem - jaaz club - DA - 54
bilbord dziekanski
Stad_Jestem - jaaz club - DA - 74
 

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją