Logo: Gorzów

Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego
ul. Sikorskiego 3-4
66-400 Gorzów Wielkopolski
tel. +48 95 735 55 00

Logo: BIP
...
Wiosna_ptaki_park_Roz - DA - 16
slider kobiety ok
voovoo_03.2019
multikulti_01.04.2019
MROZ_mos - 12.04
ZIT
Footsteps-slider
Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Informacje

Narzędzia i usługiKalendarz imprez

Aktualności

GORZÓW #StądJestem, a Ty skąd jesteś?

Gorzów to gorzowianie i za każdym stoi jakaś historia. Te historie będziemy pokazywać w ramach kampanii GORZÓW #StądJestem. Walentynkowe murale z sercem, akcja „Zakochani w Gorzowie” to pierwsze działania gorzowskiego Urzędu Miasta. Skierowane do oraz dla mieszkańców, same w sobie stanowią zapowiedź kampanii wizerunkowej i tożsamościowej, planowanej w mieście na 2018 rok.
 
 
GORZÓW #StądJestem – idea
 
Gorzów to miasto bardzo różnorodne, z bogatą historią i niezwykłą energią swoich mieszkańców. Stanowimy wspólnotę, która czerpie z wielokulturowości przybyłych z różnych stron ludzi. To nasz ogromny zasób i przewaga. Jako Urząd Miasta - wydział promocji i informacji, chcemy się tym pochwalić i na tej podstawie budować dobry przekaz o mieście i dla miasta. Stąd pomysł na cykl działań pod hasłem GORZÓW #StądJestem Projekt jest efektem pracy wydziału w oparciu o dorobek mieszkańców, ich sukcesy, samopoczucie, dumę i poczucie lokalnej tożsamości. Bo to właśnie mieszkańcy stanowią kluczową rolę podczas realizacji projektu.
 
 
GORZÓW #StądJestem – projekt
 
Gorzów to gorzowianie. Dlatego projekt skierowany jest do i dla mieszkańców, bo za każdym z nas stoi jakaś historia. Te historie będziemy opowiadać.  W ramach kampanii GORZÓW #StądJestem mamy zaplanowany kalendarz działań. „Zakochani Gorzowie” było pierwszym z nich. Przed nami kolejne, które będziemy prezentować systematycznie. 8 marca ponownie szukajcie hasła GORZÓW #StądJestem na ulicach miasta.
 
 
Oficjalną prezentację założeń projektu planujemy na koniec marca br.
 
GORZÓW #StądJestem - ambasadorowie
 
Tożsamość i duma Gorzowa to w dużej mierze siła jego mieszkańców. Idąc tym tropem, korzystamy z sukcesów gorzowian. Do projektu w roli ambasadorów zapraszamy postaci znane i lubiane, kojarzone właśnie z Gorzowem. Działamy na pozytywnych skojarzeniach, emocjach, wrażeniach i zmysłach, a takie pobudzają między innymi dobre kino, muzyka i sport… Dlatego pierwszymi ambasadorami miasta będą muzycy, aktorzy, sportowcy i inni – wszyscy stąd! Na początek zdradzimy, że zaproszenie do udziału w projekcie przyjęli między innymi: Krzysztof „Jankes” Jankowski oraz Bartosz Zmarzlik. https://www.facebook.com/przystan/videos/1768031463236366/
 
 
Czekamy również na Was, gorzowianie!  Kolejnym krokiem podczas realizacji projektu będzie zaproszenie do grona ambasadorów mieszkańców miasta. 
 
GORZÓW #StądJestem, a Ty skąd jesteś?
 
Marta Liberkowska
Wydział Promocji i Informacji
 
Fot. archiwum UM
 

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją