Logo: Gorzów

Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego
ul. Sikorskiego 3-4
66-400 Gorzów Wielkopolski
tel. +48 95 735 55 00

Logo: BIP
Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Informacje

Narzędzia i usługiKalendarz imprez

Aktualności

Zakochani w Gorzowie

Dzisiaj jest 14 lutego, Święto Zakochanych. Z tej okazji zapraszamy mieszkańców do wspólnej zabawy, a konkretnie do... wyznawania miłości naszemu miastu!
 
Tego dnia, w centrum Gorzowa, będzie można znaleźć wielkie mobilne, czerwone serce. Napotkać będzie je można na trasie Gorzów w pigułce, dostępnej w aplikacji Footsteps. Będzie szansa, by pochwalić się za co kochamy nasze miasto. Przyda się coś do pisania, dobry humor i piękny uśmiech.
MłodziSerca szukajcie w Walentynki, od godz. 14:00 do 17:00 lub do wyczerpania miejsca do wpisywania swoich wyznań. Dla wszystkich, którzy zdecydują się zwierzyć ze swoich uczuć do miasta, czekać będą słodkie gorzowskie jabłka.
 
Bądźcie razem z nami i napiszcie za co Gorzów kochamy!
 
 
Kamil Bednarz
Wydział Promocji i Informacji
 
Fot. Daniel Adamski. Na dwóch pierwszysch zdjęciach na tle serca przy ul. Drzymały pozują: Dominika z Oskarem i Iza z Pawłem, uczniowie z Zespołu Szkół Elektrycznych, a na tle serca przy ul. Grobla 9 pozuje Urszula z Marcinem oraz Marta z Krzysztofem, uczniowie z II Liceum Ogólnokształcącego. Serca wykonał gorzowski streetartowiec Łukasz Karnacz (BRC Design Łukasz Karnacz).
 
Sesja_Serca_Stad_jestem_082
Sesja_Serca_Stad_jestem_018
Sesja_Serca_Stad_jestem_009
Sesja_Serca_Stad_jestem_095
Sesja_Serca_Stad_jestem_088
Sesja_Serca_Stad_jestem_029
Sesja_Serca_Stad_jestem_036
 
 
 

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją