Logo: Gorzów

Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego
ul. Sikorskiego 3-4
66-400 Gorzów Wielkopolski
tel. +48 95 735 55 00

Logo: BIP
Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Informacje

Narzędzia i usługiKalendarz imprez

Aktualności

Ferie w mieście

Najmłodsi mieszkańcy Gorzowa Wlkp. odliczają już godziny do ferii zimowych. Miejskie instytucje kulturalne i sportowe przygotowały ofertę dla dzieci i młodzieży spędzających ten czas w naszym mieście.
 
Centrum Sportowo-Rekreacyjne „Słowianka” zaprasza dzieci od 7 roku życia na półkolonie. Uczestnicy będą bawić się na lodowisku i basenach, nie zabraknie innych atrakcji, jak gra w kręgle.
ferieZorganizowane grupy (powyżej 15 osób) będą mogły skorzystać z atrakcyjnych biletów, zarówno na baseny, jak i lodowisko.
 
Filharmonia Gorzowska zaprasza młodzież w wieku 13-16 lat do udziału w kolejnej edycji projektu „Zaplatani w dźwięki”. Hasłem są instrumenty świata, a będzie ich ponad 100.
 
Muzeum Lubuskie organizuje półkolonie, które będą odbywać się w turnusach tygodniowych. Zajęcia, przeznaczone dla dzieci w wieku 6-12 lat, potrwają od poniedziałku do piątku w muzeum i w Spichlerzu.
 
Ośrodek Sportu i Rekreacji w swojej hali na ulicy Słowiańskiej organizuje turnieje piłki nożnej, siatkowej i koszykowej. Na uczestników czekają upominki i słodycze.
 
Pracownicy Pola Golfowego Zawarcie przygotowali dla dzieci szkolnych ciekawe zajęcia z nauki gry w golfa.


Miejskie Centrum Kultury zaprasza m.in. na warsztaty kuglarskie z grupą Burning Hearts (dla uczestników w wieku 10-18 lat), na zajęcia edukacyjno-rekreacyjne „Zima Żywiołów VII” (MCK Zawarcie), rekreacyjno-integracyjne „Zima w mieście” (MCK „Jedynka”) oraz integracyjno-rekreacyjne „Słoneczna zima” (MCK „Zodiak”).
 
Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna podczas ferii zaprasza do swoich filii. Na przykład w filii nr 1 będzie wybierana najpiękniejsza baśń oraz odbędą się zajęcia dotyczące węgierskiej historii i kultury.
 
W Klubie Młodego Wynalazcy Gorzowskiego Ośrodka Technologicznego odbędą się „Naukowe Półkolonie Zima 2018”. Organizator zapewnia bogaty program m.in. w laboratoriach w Stanowicach. 
 
ferie

Więcej informacji w Gorzowskich Wiadomościach Samorządowych (tutaj) oraz w SPAM (tutaj).
 

Dariusz Wieczorek
Wydział Promocji i Informacji
 
Fot. archiwum UM

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją