Logo: Gorzów

Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego
ul. Sikorskiego 3-4
66-400 Gorzów Wielkopolski
tel. +48 95 735 55 00

Logo: BIP
Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Informacje

Narzędzia i usługiKalendarz imprez

Aktualności

Lutowy GWS i SPAM

Ukazał się nowy numer Gorzowskich Wiadomości Samorządowych. Informujemy w nim, na jakim etapie znajdują się najważniejsze inwestycje w mieście (m.in. budowa nowej linii tramwajowej i przebudowa torowiska, remont Kostrzyńskiej, czy budowa Centrum Edukacji Zawodowej).​
 
Czytelnicy zainteresowani budżetem obywatelskim znajdą raport z realizacji zadań z 2018 roku. Piszemy także, gdzie uzyskać pomoc prawną oraz jak być świadomym konsumentem. Przed nami kolejny zimowy miesiąc. Gdzie zadzwonić, by pomóc osobie bezdomnej? Podajemy najważniejsze dane kontaktowe.
Informujemy także, jak zapisać dziecko do przedszkola oraz na jakie zajęcia zapisać swoją pociechę, gdy zostaje podczas ferii w mieście. Ponadto, na łamach GWSu zapraszamy gorzowian do wspólnej zabawy podczas Walentynek oraz polecamy lekturę wywiadu z Maciejem Lepiato, gorzowianinem, mistrzem paraolimpijskim z Londynu i Rio de Janeiro.
 
Cyfrową wersję GWS na luty 2018 r. można pobrać w formacie pdf tutaj.
 
gws na luty 2018
SPAM [2018 -LUTY]_5127_18 okladka
 
 
Informator SPAM na luty 2018 r.
 
Odliczamy dni do wiosny, a tymczasem przed nami luty. Mówią o nim, że ma najmniej dni ze wszystkich, że zimny, że szary i ponury... Ale choć w środku zimy to  właśnie ten miesiąc rozgrzewa najmocniej serca. Tak, to miesiąc miłości - nie zapomnijcie więc 14-stego o swoich "walentynkach".

Tegorczny luty dodatkowo przynosi nam w drugiej połowie dwa tygodnie ferii, bogatych  w sprawdzone i lubiane zajęcia oraz zupełne nowości. Cieszcie się czasem wolnym od zajęć szkolnych i wypoczywajcie.

Informator SPAM na luty 2018 r. można pobrać w formacie pdf tutaj.
 

Emilia Cepa, Estera Kurz
Wydział Promocji i Informacji
 
​Fot. Bartłomiej Nowosielski, Daniel Adamski

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją