Logo: Gorzów

Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego
ul. Sikorskiego 3-4
66-400 Gorzów Wielkopolski
tel. +48 95 735 55 00

Logo: BIP
...
Stefania kłania się na Chrobrego
FESTIWAL MW
teatr xxxv
sniadanie
ROBIMY_TO_MOS
Z Gorzowa dookoła (ś)fiata
ZIT
krol_gof_2018
Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Informacje

Narzędzia i usługiKalendarz imprez

Aktualności

Bezpłatne przejazdy dla wolontariuszy Orkiestry

W najbliższą niedzielę wolontariusze WOŚP i ich opiekunowie będą mogli bezpłatnie korzystać z komunikacji miejskiej w Gorzowie i okolicznych miejscowościach.
 
- Podjąłem taką decyzję, bo współpraca z Orkiestrą daje gwarancję lepszej opieki zdrowotnej dla gorzowian, dla Polaków – powiedział Jacek Wójcicki. 
 
 
Prezydent miasta jak co roku przekazał fant do zlicytowania podczas orkiestrowego grania. Tym razem jest to możliwość zjedzenia wspólnego śniadania na dachu „Przemysłówki” - jednego z najwyższych budynków Gorzowa.
 
Wcześniej Miasto przekazało na licytację makietę stilonowskiej kasety, która trafiła już do Warszawy i z podpisem Jurka Owsiaka w niedzielę 14 stycznia trafi w ręce nowego właściciela.
 
Dzięki wsparciu WOSP w gorzowskim szpitalu działa sprzęt (m.in. łóżka, kardiomonitory, inkubatory, respiratory dla dzieci i dorosłych, aparaty do USG) o wartości ponad półtora miliona złotych.
 
Zgodnie z Zarządzeniem Nr 469/I/2017 Prezydenta Miasta Gorzowa Wlkp. wolontariusze 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oraz ich opiekunowie 14 stycznia będą mogli bezpłatnie korzystać z komunikacji miejskiej na terenie Gorzowa Wlkp. oraz gmin: Bogdaniec, Deszczno, Kłodawa, Lubiszyn i Santok.
 
W tym dniu „biletem” uprawniającym do bezpłatnego przejazdu będzie ważny identyfikator WOŚP.
 
Więcej o działaniach WOŚP w niedzielę 14 stycznia br. tutaj.
 
Dariusz Wieczorek
Wydział Promocji i Informacji UM
 
Fot. Łukasz Kulczyński

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją