Logo: Gorzów

Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego
ul. Sikorskiego 3-4
66-400 Gorzów Wielkopolski
tel. +48 95 735 55 00

Logo: BIP
Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Informacje

Narzędzia i usługiKalendarz imprez

Aktualności

Grudniowy GWS i SPAM

W wielu miejscach Gorzowa można zaopatrzyć się w bezpłatny egzemplarz ostatniego w tym roku numeru Gorzowskich Wiadomości Samorządowych.
 
Grudzień, czyli temat przewodni może być tylko jeden; imprezy i wydarzenia o tematyce świątecznej. Poświęcamy im aż pięć stron (3-7).
Koniec roku to także czas na przygotowanie przyszłorocznego budżetu Miasta; więcej na stronie 8.
 
„Pobudzić rozwój” to hasło z jakim Jacek Wójcicki stawał do walki o fotel prezydenta miasta. To były bardzo pracowite trzy lata – zapewnia na stronie dziewiątej obecny prezydent Gorzowa.
 
Gorzów w przeliczeniu na liczbę mieszkańców zajmuje trzecie miejsce w kraju pod względem wydatków o jakich decydują – w ramach Budżetu Obywatelskiego  – mieszkańcy miasta. Szczegółowy raport z realizacji zadań BO na str. 12.
spam
Miasto wkrótce ozdobią kolejne dwa murale; przy ul. Zielonej Egometa Brahtza, prezesa Nowego Towarzystwa Upiększania Miasta, a przy ul. Kolejowej Bożydara Bibrowicza, inicjatora powstania parku Słowiańskiego. Więcej na str. 16.
 
Dobre rady miejskiego rzecznika konsumentów podczas przedświątecznych zakupów znajdziecie na stronie 18.
 
Gdzie można znaleźć grudniowy GWS?
 
Przypominamy, że Gorzowskie Wiadomości Samorządowe znajdziecie m.in. w urzędach: Urzędzie Miasta, Urzędzie Skarbowym, Urzędzie Wojewódzkim; w punktach Miejskiego Zakładu Komunikacji oraz Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej; w galeriach handlowych: Askana, NoVa Park, Park 111, Panorama, Kupiec Gorzowski, Manhattan, w kawiarniach, w restauracjach, instytucjach kultury: Filharmonii Gorzowskiej, Miejskim Ośrodku Sztuki, Teatrze im. Juliusza Osterwy, Miejskim Centrum Kultury, Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej; w gorzowskich uczelniach, CSR „Słowianka”, w szpitalu, przychodniach oraz w aptekach Strywaldu.
 
Dostępna jest cyfrowa wersja GWS-u. Wydanie grudniowe w formacie pdf znajduje się tutaj.
 
Jest również dostępny najnowszy numer SPAM, czyli naszego informatora o wydarzeniach w Gorzowie. W formacie pdf można go pobrać tutaj.
 
 
Dariusz Wieczorek
Wydział Promocji i Informacji
 
Fot. Marta Liberkowska
 
Świąteczna rozkładówka
strona 6

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją