Logo: Gorzów

Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego
ul. Sikorskiego 3-4
66-400 Gorzów Wielkopolski
tel. +48 95 735 55 00

Logo: BIP
Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Informacje

Narzędzia i usługiKalendarz imprez

Aktualności

Zamknięcie skrzyżowania Paderewskiego - Narutowicza

W czwartek 7 grudnia od godzin porannych rozpocznie się ostatni etap trwającej przebudowy skrzyżowania ulic Paderewskiego i Narutowicza; wykonana zostanie nowa nawierzchnia skrzyżowania.
 
Ze względu na zakres przeprowadzanych prac skrzyżowanie od czwartku zostanie całkowicie wyłączone z ruchu. Zakończenie prac na tym skrzyżowaniu - za dwa tygodnie.
 
 
W związku z powyższym zostaną wyznaczone objazdy:
 
·     Objazd główny od ulicy Piłsudskiego do ul. Paderewskiego i Witosa – zostanie poprowadzony na wprost ulicą Piłsudskiego (na skrzyżowaniu z ulicą Niepodległości), potem w prawo w ulicę Witosa, a następnie objazd skierowany będzie w prawo w ulicę Grabskiego i zakończy się na ul. Paderewskiego (dojazd do Szkoły Podstawowej nr 13).
 
·     Objazd lokalny od Ronda Niepodległości do ul. Paderewskiego – dla pojazdów jadących ul. Witosa od Ronda Niepodległości zostanie wyznaczony w lewo w ul. Grabskiego i zakończy się na ul. Paderewskiego.
 
·     Objazd lokalny od ul. Witosa do ul. Niepodległości – dla pojazdów jadących ul. Witosa objazd do ul. Niepodległości wyznaczony zostanie w lewo przed skrzyżowaniem z ul. Piłsudskiego w ul. Dmowskiego, następnie zostanie poprowadzony ulicą Wojciechowskiego do ul. Niepodległości.
 
·     Objazd lokalny w przypadku pojazdów skręcających z ul. Piłsudskiego w ul. Niepodległości – objazd poprowadzony będzie w lewo w ul. Wojciechowskiego, następnie w prawo w Dmowskiego i zakończony zostanie na ul. Witosa.
 
Prace na skrzyżowaniu ulic Paderewskiego i Narutowicza prowadzone będą około dwa tygodnie. Wykonawca przewiduje zakończenie prac do 20.12.2017 r.
 
Skrzyżowanie ulic Narutowicza i Paderewskiego będzie zamknięte dla ruchu. Zachowany będzie jedynie dojazd do zatok postojowych przy ul. Narutowicza od strony ul. Niepodległości oraz od strony ul. Witosa. 
 
Paweł Najdora
Wydział Inwestycji i Remontów Dróg
 
Fot. archiwum UM

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją