Logo: Gorzów

Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego
ul. Sikorskiego 3-4
66-400 Gorzów Wielkopolski
tel. +48 95 735 55 00

Logo: BIP
...
Festiwal Tańca
Sniadanie
STAS_SLIDER
Zostań ambasadorem naszego miasta
spotkania 2018 BO
mos 15.06
ZIT
Footsteps-slider
Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Informacje

Narzędzia i usługiKalendarz imprez

Aktualności

Oceń budżet obywatelski

Zachęcamy do wypełnienia ankiety i wyrażenia opinii na temat ostatniej edycji budżetu obywatelskiego.    
 
Wersja elektroniczna ankiety jest tutaj
 
 To już ostatni etap oceny procedury Budżetu Obywatelskiego 2018. Za nami spotkania urzędników, przedstawicieli środowiska oświatowego oraz mieszkańców. Omówiono na nich wiele istotnych propozycji zmian. Dotyczą one wprowadzenia mechanizmów, które zagwarantują skuteczną realizację pomysłów mieszkańców, pomimo przejściowych kłopotów panujących na rynku usług remontowo-budowlanych.  
 
Zależy nam, aby do propozycji zmian, przedyskutowanych podczas spotkań, odniosło się jak najwięcej osób. Chcielibyśmy, by gorzowski  budżet obywatelski stale się rozwijał i zmieniał zgodnie z  wolą mieszkańców, a wybrane zadania, niezależnie od warunków na rynku, były realizowane zgodnie z oczekiwaniami pomysłodawców.
 
Zapraszamy więc, od 11 do 22 października br., do  wypełnienia ankiety. Zajmie to tylko chwilę, a będzie ważnym głosem w dyskusji o zasadach budżetu obywatelskiego. Wersja elektroniczna ankiety jest tutaj
 
Przygotowaliśmy też papierowe ankiety, które można wypełnić przy urnie zlokalizowanej  w sali obsługi klienta  Urzędu Miasta Gorzowa przy ul. Sikorskiego 3-4. 
 
Anna Zaleska
Biuro Konsultacji Społecznych i Rewitalizacji 
 
Fot. archiwum UM

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją