Logo: Gorzów

Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego
ul. Sikorskiego 3-4
66-400 Gorzów Wielkopolski
tel. +48 95 735 55 00

Logo: BIP
Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Informacje

Narzędzia i usługiKalendarz imprez

Aktualności

Castorama zainspiruje gorzowian [GŁOSOWANIE]

Już 24 czerwca pracownicy Castorama pojawią się w Gorzowie na bulwarze Zachodnim, by przy wsparciu znanych osób inspirować mieszkańców miasta do ulepszania domów i ogrodów. Podczas wydarzenia ogłoszą również zwycięzcę na najlepszy projekt społeczny, który własnoręcznie zrealizują w naszym mieście w ramach akcji „Razem damy radę”.
 
Ważną częścią wydarzenia będzie ogłoszenie zwycięzcy projektu społecznego w ramach akcji Razem damy radę. Od 12 czerwca mieszkańcy Gorzowa mogą głosować na 1 z 3 inicjatyw społecznych, wytypowanych wraz z władzami miasta. Głosować można na:
1.      Montaż ławek i pojemników na śmieci oraz wymalowanie ścian wewnątrz budynku Szkoły Podstawowej nr 1 przy ul. Dąbrowskiego 23.
 
Szkola
 
2.      Zagospodarowanie zieleni, nasadzenia, montaż ławek, róg ulicy Słonecznej i Olimpijskiej.
 
Słonaczna
 
3.      Uporządkowanie skweru oraz odnowienie placu zabaw przy ul. Wełniany Rynek.
 
Wełniany Rynek
 
 
Głosowanie odbywa się w sklepie Castorama oraz poprzez stronę internetową razemdamyrade.castorama.pl. Zwycięska inicjatywa zostanie ogłoszona podczas wydarzenia 24 czerwca, a następnie zrealizowana przez zespół Castoramy.

Dlaczego warto zagłosować?

remontMieszkańcy najlepiej rozumieją potrzeby swojej społeczności i dlatego mogą wspólnie podjąć decyzję, który z projektów będzie zrealizowany w ich mieście. Udział w naszej akcji Razem damy radę to nie tylko świetna zabawa, ale także możliwość realnego wpływu na swoje najbliższe otoczenie i poprawy jakości życia w mieście.
 
Mieszkańcy Gorzowa będą mogli brać udział w wydarzeniach organizowanych w strefie eksperta, relaksu, eko oraz Majsterkowo. Wszystkich zapraszamy też na urodzinowy tort i rozstrzygnięcie akcji Razem Damy Radę.

Harmonogram imprezy 24 czerwca

10:00 - Rozpoczęcie imprezy
12:15 - Stand up Rafała Rutkowskiego
14:00 - Warsztaty inspiracyjne poprowadzi 5 Sposobów Na
14:30 - Występ zespołu Backstage Acoustic
17:15 - Występ zespołu Electric Girls
17:45 - Warsztaty inspiracyjne poprowadzi 5 Sposobów Na
18:15 - Rozstrzygnięcie konkursu na wparcie lokalnego projektu
18:45 - Stand up Rafała Rutkowskiego
19:00 - Koncert zespołu Backstage Acoustic
 
Zespół, który na co dzień pomaga klientom podczas zakupów, będzie dzielił się z mieszkańcami swoją wiedzą i pasją w różnorodnych strefach. Pracownicy poprowadzą m.in. warsztaty manualne dla dzieci, pokazy i warsztaty dla dorosłych. Organizatorzy przewidzieli także strefę relaksu oraz szereg konkursów. Jedną z atrakcji na bulwarach będzie nowoczesna ciężarówka ze specjalnie zaaranżowaną przestrzenią, w której mieszkańcy będą mogli zainspirować się modnymi rozwiązaniami dla domu.

Firma rozpocznie cykl 10 imprez 20-tego jubileuszu właśnie w Gorzowie Wielkopolskim

Tego lata pracownicy Castoramy pojawią się w popularnych miejscach w 10 miastach w Polsce. Firma rozpocznie cykl imprez zorganizowanych w ramach świętowania swojego 20-tego jubileuszu właśnie w Gorzowie Wielkopolskim.
 
remontOd momentu otwarcia pierwszego sklepu Castorama w Polsce wspieramy naszych klientów w ulepszaniu ich otoczenia. Pomagamy im wprowadzać zmiany w domach, mieszkaniach i ogrodach, a także chętnie angażujemy się w inicjatywy, które pozytywnie wpływają na życie społeczności lokalnych. Z okazji jubileuszu chcemy podziękować mieszkańcom za wspólne lata i liczne wizyty w naszych sklepach. Pojawimy się w popularnych miejscach, by inspirować i dzielić się naszą wiedzą” – mówi Maksymilian Litwinow – dyrektor marketingu Castorama Polska.
 
 
Monika Szpadkiewicz
Castorama Polska
 
​Fot. Daniel Adamski
 
remont
 

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją