Logo: Gorzów

Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego
ul. Sikorskiego 3-4
66-400 Gorzów Wielkopolski
tel. +48 95 735 55 00

Logo: BIP
...
Festiwal Tańca
muzeum
STAS_SLIDER
Zostań ambasadorem naszego miasta
spotkania 2018 BO
mos 15.06
ZIT
Footsteps-slider
Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Informacje

Narzędzia i usługiKalendarz imprez

Aktualności

Pierwszy Dzień Wiosny z gorzowskim magistratem i Nadleśnictwem Kłodawa

Zagraj w zielone, posadź z nami drzewo na wiosnę!

(…) zasadź drzewo z nami jeśli masz ochotę, na wspólne sadzenie daj namówić się... 
 
We wtorek, 21 marca, w Pierwszy Dzień Wiosny, zapraszamy do „zabawy w zielone”! Prezydent Miasta Jacek Wójcicki z tej okazji zachęca do wspólnego sadzenia drzew. Do zabwy może włączyć się każdy mieszkaniec Gorzowa. Miejsce to Park 750-lecia przy ul. Czartoryskiego, tuż za Castoramą. Zasadzimy symbolicznie 76 drzew z okazji 760 urodzin miasta. Drzewa do nasadzeń przygotuje zaprzyjaźnione Nadleśnictwo Kłodawa. 
 
Zaczynamy o godzinie 10.00. Trzeba wziąć ze sobą wiosenny nastrój, odpowiednie obuwie, mile widziany własny szpadel, ale nie konieczny! Do zobaczenia w Pierwszy Dzień Wiosny!!!!

Ale na tym nie koniec „zabawy w zielone”!

Również we wtorek, Pierwszego Dnia Wiosny, w odpowiedzi na zapotrzebowanie, głos mieszkańców oraz bieżąca sytuację związaną z inwestycjami na terenie miasta i konieczność wycinania niektórych drzew, prezydent Jacek Wójcicki wraz z pracownikami UM i zaprzyjaźnionego Nadleśnictwa Kłodawa będzie rozdawał mieszkańcom drzewka do posadzenia we własnym ogródku, na przydomowym skwerze lub na działce. Niech rosną dla nas i przyszłych pokoleń!

Do rozdania będzie 760 drzewek z okazji 760 urodzin miasta. Po odbiór sadzonek zapraszamy we wtorek 21 marca, w Pierwszy Dzień Wiosny na Stary Rynek w godzinach między 12.00 a 15.30 (lub do wyczerpania zapasów).
 

Marta Liberkowska
Wydział Promocji i Informacji
 
Fot. www.klodawa.szczecin.lasy.gov.pl

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją