Logo: Gorzów

Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego
ul. Sikorskiego 3-4
66-400 Gorzów Wielkopolski
tel. +48 95 735 55 00

Logo: BIP
Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Informacje

Narzędzia i usługiKalendarz imprez

Aktualności

Masz pomysły na Dni Gorzowa 2017? Zgłoś je do MCK

Rok 2017 to czas, kiedy obchodzimy Jubileusz 760-lecia miasta Gorzowa. Zapraszamy do uświetnienia obchodów poprzez czynny udział w Dniach Gorzowa 2017. Miejskie Centrum Kultury zajmuje się organizacją święta miasta i właśnie ogłosiło, że mieszkańcy również mogą zgłaszać się do współtworzenia atrakcji na Dni Gorzowa, które odbędą się w dniach: 30 czerwca oraz 1 i 2 lipca.
 
Na zgłoszenia czekają do 7 kwietnia w sekretariacie Miejskiego Centrum Kultury w Gorzowie Wielkopolskim, przy ul. Drzymały 26.
 
 

Liczy się kontekst historyczny, teraźniejszości i przyszłości naszego Miasta

Dominanta
 
- Liczymy na Wasze zaangażowanie i pomysły nie ukrywając, że 760 lat zobowiązuje. Premiowane będą inicjatywy nawiązujące do historii Gorzowa i zawierające kontekst historyczny, ale też nie uciekajmy od teraźniejszości, a przede wszystkim przyszłości naszego Miasta - informuje na swojej stronie internetowej MCK
 
Swoje pomysły mieszkańcy mogą nadsyłać wypełniając wcześniej kartę zgłoszeniową znajdującą się w załączniku. Karta jest również do pobrania na stronie MCK tutaj.
 
Prosimy o nadsyłanie zgłoszeń pocztą elektroniczną w formacie PDF, DOC lub składanie w wersji papierowej w sekretariacie Miejskiego Centrum Kultury.
 
W kartcie zgłoszeniowej należy umieścić opis i cel działania, np. stoisko promocyjne stowarzyszenia, popularyzujące itp.
 
Prosimy, aby tekst był zredagowany i zawierał do 1000 znaków. Zostanie on wykorzystany w materiałach promocyjnych. Przedsięwzięciem może być także event, ekspozycja plastyczna, działanie artystyczne.
 
Jeśli pomysł wymaga obszerniejszego opisu, prosimy o przekazanie niezbędnych informacji w oddzielnym dokumencie (pliku) dołączonym do karty zgłoszenia. Opis powinien również zawierać informację, czy np. stoisko będzie działać od 30 czerwca do 2 lipca 2017 r., w godzinach np. od 11.00 do 19.00, lub w innych godzinach.
 
Zapraszamy również do śledzenia Fanpage`a wydarzenia​ Dni Gorzowa tutaj.
 
 
Daniel Adamski
Wydział Promocji i Informacji
 
Miejskie Centrum Kultury
w Gorzowie Wielkopolskim
 
ul. Drzymały 26
66-400 Gorzów Wlkp.
tel. 95 720 29 11
Adres e-mail
 
Fot. Bartłomiej Nowosielski i Daniel Adamski
 
Dni Gorzowa
Dni Gorzowa
Logo

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Załączniki