Logo: Gorzów

Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego
ul. Sikorskiego 3-4
66-400 Gorzów Wielkopolski
tel. +48 95 735 55 00

Logo: BIP
...
Dobry Wieczór Gorzów
Wielki Test o Gorzowie
ChodźMY
Organizacja pracy UM Gorzowa
ZIT
Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Informacje

Narzędzia i usługi



Kalendarz imprez

Aktualności

Społeczna akcja "Włosem w raka"

Ogólnopolska akcja ścinania włosów na peruki dla dzieci po chemioterapii

Akcja dedykowana jest Dzieciakom w całej Polsce, które zmagają się z chorobami nowotworowymi. Przez bolesne zabiegi chemioterapii dzieci tracą włosy, a co za tym idzie wiarę w siebie i uśmiech szcześliwego dzieciństwa. Akcja "z miłości do włosów" polegaja na ścięciu minimun 30 cm włosów i przekazaniu ich dla Stowarzyszenia. Następnie współpracująca z Mówimy NIEboRAKOWI perukarnia robi piękne i wygodne peruki dla dzieciaków walczących z rakiem, a te przekazywane są im całkowicie za darmo. 
 
Beata Kulczyńska wraz z Iloną Nalewajką, Stowarzyszeniem Mówimy NIEboRAKOWI i Częstochowskimi Aniołami zapraszają do udziału w ogólnopolskiej akcji pod nazwą "z miłości do włosów", której finał 17 lutego odbędzie się w salonach fryzjerskich w całej Polsce.

GORZÓW WIELKOPOLSKI

Gorzowianie, którzy mają długie włosy i chcą przywrócić uśmiech na buźkach cudownych dzieciaków, mogą zgłaszać się telefonicznie pod numerem 505 514 010 i umówić się na konkretną godzinę darmowego cięcia. Organizatorzy zapewniają, że nie zostaną wypuszczeni z salonu bez pięknej nowej fryzury. Gorzowskim partnerem, biorący udział w akcji jest Salon Fryzjerek, mieszczący się przy ul. Przemysłowej 2, w Nova Park.

Inne salony też mogą włączyć się do tej akcji. Wystarczy, że wyślą wiadomość email, a w wiadomości wpiszą swoje imię i nazwisko, adres salonu i telefon, a w tytule "biorę udział w akcji "z miłości do włosów". 

Więcej informacji o wydarzeniu są dostępne tutaj.
 
Beata Kulczyńska
Czestochowskie Anioły

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją