Logo: Gorzów

Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego
ul. Sikorskiego 3-4
66-400 Gorzów Wielkopolski
tel. +48 95 735 55 00

Logo: BIP
...
WOŚP
Strategia 2030
ChodźMY
Organizacja pracy UM Gorzowa
ZIT
Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Informacje

Narzędzia i usługiKalendarz imprez

Łączy nas Gorzów

Łączy nas Gorzów

Podążając w ślad za hasłem, iż Gorzów Wielkopolski jest miastem przyjaznym inwestorom, Miasto Gorzów Wielkopolski i firma TPV Displays Polska porozumiały się w 2009 roku co do współpracy, która zakłada podejmowanie wspólnych działań promocyjnych. Pierwszym elementem tej współpracy było przekazanie miastu przez TPV telebimu, z którego mieszkańcy Gorzowa korzystają podczas imprez sportowych i koncertów na pięknym stadionie żużlowym. Kolejnym rezultatem tejże współpracy jest kampania wizerunkowa, zatytułowana Łączy nas Gorzów.

Wraz z przedsiębiorstwem, które tak bardzo zmienia wizerunek gospodarczy miasta pragniemy informować, że Gorzów Wielkopolski jest centrum regionu, posiadającym intensywnie rozwijającą się infrastrukturę, przyjazną administrację, a dzięki takim inwestycjom jak TPV Displays Polska młodym ludziom otwierają się nowe ścieżki rozwoju i kariery zawodowej. Po pracy zaś dostępny jest szeroki wachlarz możliwości spędzania wolnego czasu dla każdego, nawet najbardziej wymagającego odbiorcy.

Założeniem aktualnej edycji akcji jest zapoznanie mieszkańców regionu z działalnością i znaczeniem TPV dla Gorzowa. Pomysłodawcy akcji postanowili pokazać TPV ze strony, z której zazwyczaj nie patrzy się na przedsiębiorstwa.

Dzisiaj TPV to nie tylko produkcja wysokiej jakości sprzętu elektronicznego, to przede wszystkim ludzie z różnymi pasjami, których połączyły dwa, od pewnego czasu nierozerwalne elementy – TPV i Miasto Gorzów. Dzięki ludziom pracującym w TPV i mieszkającym w Gorzowie, miasto może poszczycić się wysokim poziomem rozwoju.

To dzięki nam, mieszkańcom i pracownikom, możemy dzisiaj śmiało powiedzieć: „Łączy nas Gorzów”.